H A Y A L Y A P I

Güvenin Adresi

  • Fatih, Yavuz Blv. No:21 D:H, 06145 Pursaklar/Ankara
Whatsapp Telefon

Seramik ve Fayans Ürünleri

Seramik ve fayans ürünleri, geniş renk ve desen yelpazesi ile zemin ve duvar kaplama çözümleri sunar. Yüksek dirençli ve kolay temizlenen bu malzemeler, iç ve dış mekanlarda estetik ve dayanıklılık sağlar.

Açıklama

Seramik ve fayans ürünleri, hem iç hem de dış mekanlarda estetik ve dayanıklılık sunan zemin ve duvar kaplama çözümleri arasında yer alır. Geniş renk, desen ve dokulardaki çeşitliliği ile her türlü tasarım fikrine uyum sağlar. Su, leke ve aşınmaya karşı yüksek direnç gösteren seramik ve fayanslar, kolay temizlenebilir ve bakımı düşük malzemelerdir. Mutfaklardan banyolara, balkonlardan koridorlara kadar geniş kullanım alanları sunan bu ürünler, sağlamlıkları ve uzun ömürlülükleri ile bilinir.

Hayal Yapı Dekorasyon olarak, kaliteli seramik ve fayans çözümleri sunarak, mekanlarınızı daha modern ve şık bir hale getiriyoruz. Her bir müşterinin zevkine ve ihtiyacına uygun olarak özelleştirilmiş projeler geliştiriyoruz. Profesyonel uygulama ekibimizle, zeminlerinizi ve duvarlarınızı kaliteli malzemeler kullanarak dönüştürüyoruz.

Teknik Özellik

Seramik ve fayans ürünlerimiz, EN 14411 ve ISO 13006 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Bu ürünler, sırlı ve sırsız olmak üzere iki ana kategoriye ayrılır. Sırlı seramikler, yüzeylerinde ekstra bir koruyucu katman bulundurarak leke ve suya karşı daha yüksek koruma sağlar. Fayanslarımız, dona karşı dayanıklılık için özel olarak test edilmiş ve sınıflandırılmıştır. Ayrıca, kaymaz yüzey özellikleri ile güvenliği artırır ve çeşitli boyut ve kalınlıklarda üretilir, bu da farklı uygulama gereksinimlerine uyum sağlar. Montajı, özel yapıştırıcılar ve derz dolguları kullanılarak yapılarak uzun ömürlü ve sağlam bir yapı oluşturulur.

Ürünlerimiz

Diğer Ürünlerimiz

cta-img
shape-img

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim

Şimdi Ara