H A Y A L Y A P I

Güvenin Adresi

  • Fatih, Yavuz Blv. No:21 D:H, 06145 Pursaklar/Ankara
Whatsapp Telefon
Ankara Parke & Laminat Uygulamaları 1

Ankara Parke & Laminat Uygulamaları

Yaşam alanlarındakizemin döşemelerinde Ankara parke laminat uygulamaları hizmeti yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu döşemeler uzun süreli kullanıma uygun olduğu için birçok alana uygulandığı görülmektedir.

Hayal Yapı bu uygulamaları en güzel şekilde yaparak anahtar teslim olarak sizlere teslim etmektedir. Modern yaşam alanlarının vazgeçilmezlerinden biri olmaya aday laminat parke uygulamaları ile çok daha estetik alanlar sizleri bekliyor.  Ankara parke laminat uygulama ücretleri bakımından bütçe dostu seçenekler sunabilen bir şehir konumdadır!

Laminat parke, Ankara'da zemin döşeme seçenekleri arasında hem estetik hem de pratik avantajlar sunmasıyla öne çıkmakta ve evlerden ofis alanlarına kadar birçok noktada kullanılmaktadır. Bu ürünlerin üretim aşamasında dayanıklılık için birçok işleme tabi tutulduğu görülmektedir. Bu işlemler laminat parkelerin çok daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

 

Ankara Parke Laminat Uygulamaları İle Yaşanabilir Alanlar

Ankara parke laminat uygulamaları ile çok daha sağlıklı ve uzun süre kullanabileceğiniz yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Hayal Yapı tarafından sizlere sunulan bu döşeme seçenekleri evlerde salon, yatak odası, mutfak gibi yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Bu zemin döşeme uygulamalarını ofisler, mağazalar ve hatta restoranlar gibi ticari mekanlarda da görmek mümkün olmaktadır.

Su geçirmez laminat seçenekleri, mutfak ve banyo gibi nemli ortamlar için de uygundur. Bu ürünler, özellikle Ankara gibi kış aylarında soğuk ve yaz aylarında sıcak olan iklim şartlarına karşı ekstra koruma sağlaması sebebiyle Ankara’da yaşayanlar tarafından tercih edilmektedir.

Laminat parkenin tercih edilmesinde sunduğu geniş tasarım yelpazesi de etkili olmaktadır. Ahşap desenlerden, taş ve seramik görünümlere kadar çok çeşitli seçenekler mevcuttur. Klasik ve zarif desenlerden, modern ve sıra dışı iç mekanlara kadar her zevke uygun alternatif modeller bulunmaktadır.

 

Ankara Parke Laminat Uygulamaları Nasıl Yapılmaktadır

Laminat parkelerin zeminlere uygulaması kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.  Geleneksel yöntemlerle kıyaslandığında, çoğu laminat parke sisteminde clicklock adı verilen iç içe geçirme teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknolojinin kullanılması ile paneller birbirine kenetlenerek döşeme işlemi çok daha pratik şekilde yapılmaktadır.

Uygulamanın bu işlem ile yapılması yapıştırıcı veya çivi gibi malzemelerin kullanılmadan döşemenizin yapılmasını sağlamaktadır.  Ankara'da profesyonel uygulayıcılar, mekânın ölçülerine göre doğru parça kesimi yaparak ve zeminin düzgün olduğundan emin olarak laminat parkenin mükemmel şekilde serilmesini sağlar. Ankara parke laminat uygulamaları hızlı ve pratik bir şekilde Hayal Yapı tarafından yapılarak yaşam alanlarınız sizlere çok daha kullanışlı olarak teslim edilmektedir.

 

Ankara Parke Laminat Özellikleri Nelerdir?

Laminat parke, doğal ağacın sağlıklı kullanımını sunarken aynı zamanda dayanıklılık ve bakım kolaylığı gibi ek avantajlar sağlaması ile tanınan bir zemin döşeme malzemesidir. Bu zemin kaplaması, yüksek yoğunluklu fiber tabakanın koruyucu bir katmanla kaplanması ile oluşmaktadır. Laminatın üst katmanı, çizilmelere, darbelere ve UV ışınlarına karşı dayanıklı olarak yapılmaktadır.  Bu özellikleri parkeleri solmaya karşı oldukça dirençli hale getirmektedir.

Ankara parke laminat uygulamaları bu özelliklere sahip olması sebebiyle en çok tercih edilen döşeme malzemeleridir. Bu uygulamanın özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Uzun ömürlü ve dayanıklı olup yıllarca kullanabilmektedir
  • Bir bez ve temizleyici ile kolayca temizlenebilmektedir.
  • Çizilmeye karşı oldukça dirençlidir.
  • Montajı pratiktir, hızlı ve temiz bir şekilde yapılabilir.
  • Suyun ve nenin etkisine karşı toleranslıdır, mutfak ve banyoda kullanılabilir.
  • Çeşitli renk ve desen seçenekleriyle dekorasyona uyum sağlar.
  • Uygun fiyatlı olduğu için bütçeyi sarsmaz.
  • Isı ve ses yalıtımı sağlar
  • Doğal ürünlerden üretilmektedir.

Laminat parkenin bakımı oldukça basittir. Düzenli süpürme ve nemli bezle silme, zemini temiz ve yeni gibi tutmaya yardımcı olmaktadır. Laminatın yüzeyindeki koruyucu katman, leke ve sıvı dökülmelerine karşı ekstra bir koruma sağlamaktadır. Bu malzeme özellikle yoğun kullanılan alanlar için ideal malzemedir.

 

Ankara Parke Laminat Fiyat Seçenekleri

Ankara'da yaşayanlar için laminat parke uygulamaları hem estetik hem de fonksiyonel bir zemin kaplamasıdır. Çeşitli renk ve desen seçenekleriyle her türlü iç mekâna kolayca uyum sağlar ve kolay bakımı ve temizliği ile de kullanım kolaylığı sağlar. Ankara parke laminat firmaları sayesinde hem estetik hem de çok pratik kullanıma uygun bir zemin döşemesine sahip olabilirsiniz.

Ankara’da döşeme seçenekleri aynı uygun fiyat seçenekleri ile sunulması sebebiyle her bütçeden aile için uygun bulunmaktadır. Kısa sürede anahtar teslim laminat parke uygulaması için Hayal Yapı ile iletişime geçebilirsiniz. Hayal Yapı sayesinde Ankara’da parke laminat uygulamalarını bütçe dostu biçimde yaptırabilirsiniz!

cta-img
shape-img

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim

Şimdi Ara