Fırsat Ürünü

8mm Kalınlık
Kolay kullanım
Isıya dayanıklı
Darbeye dayanıklı
Kimyasal maddelere ve ev kimyasallarına dayanıklı
Toza ve rutubete dayanıklı
Hijyenik ve kolay temizlenebilir
Alerjisi olanlar için kullanışlı

hayal-yapı

HAYAL YAPI FİRMA PROFİLİ


Firma Profili
 
Firma 2009 yılında 4 arkadaşın ortaklığıyla kurulmuştur. Sarıoğlu Beton olarak bilinen firma ile İstanbul Tesisat olarak adını duyuran iki firma HAYAL YAPI adında birleşerek yeni bir firma kurmuştur. 1990 yılından beri inşaat ve tadilat işleri içerisinde olduğumuz bu sektörde müşteri protföyünüde büyüterek Ev tadilatında komple tek elden işlerinizi yapmayı hedeflemektedir. 

Müşteri Memnuniyeti
Hayal Yapı yapılan iş referansımızdır prensibiyle, bir müşteriyle bir kere değil devamlı çalışma ilkesiyle çalışır. Hiç kimse aldatılmaktan hoşnut olmaz. Kaldı ki müşteri de aldatılma konusunda oldukça hassastır. Kendisini aldatan biriyle müşteri başka bir deneyim yaşamak istemez; etrafındakilerin de bundan haberdar olmasını sağlayacaktır. İşte bu yüzden yaptığımız işlerde işi bitirmek adına değil işi kaliteli ve sağlam bir şekilde bitirmek için çalışırız. 

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, işçilik ve montajı, yüzey işlem uygulaması hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir. Anahtar teslimi projelerdeki geniş tecrübemiz, dizayn aşamasından montajına kadar, büyük özen ve anlayış içerisinde geçen süreçteki sorumluluğumuzda bize yüksek düzeyde başarı sağlamaktadır.

Teknik alt yapıya önem veren, ciddi, prensip sahibi, çalışma disiplini yüksek, kaliteye önem veren, işini severek yapan öğrenmeye açık  bir kadroya sahip ve ileriye dönük kendini daha da geliştirme hedefleri olan firmamız, hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.    

Misyonumuz
Hayal Yapı tadilat işlerinde müşterileri, çalışanları, iş ortakları, hissedarları ve toplum için farklılık ve değer yaratan, yenilikçi, güvenilir ve kurumsal bir hizmet şirketidir.

Vizyonumuz
Tadilat işlerinde yerel ve ulusal pazarda lider şirket olmak. 

Kalite Politikası
Tadilat işlerinde güvenli, profesyonel ellerle çalışarak sıfır hata ile müşteri memnuniyetini esas alır.  Tüm faaliyetlerinde kurum kültürü ve şirket politikaları doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinmiştir.